fbpx

Kõik tooted

Hei, aitäh, et tunned meie toodete vastu huvi! 🙂
Siit lehelt leiad kõik meie käsitööna valmistatavad puidust tooted! Leiad nii lastekollektsioni kui ka Graf Disaini tooted.

Graf Disain – Imelised ja efektsed käsitööna valminud väärispuidust lõikelauad ja muud tooted, mille viimistluses ei ole kasutatud ühtki sünteetilist ja keemilist komponenti. Hindame puidu naturaalsust ja eripära ning kasutame lõikelaudade valmistamisel vaid ehedat puidu eripära.

Graf Disain Junior – Lapselikud ja omanäolised puidust sisekujundustooted, dekoratsioonid ja mänguasjad lastetuppa Sinule sobivas värvitoonis. Pea kõigil meie toodetel saad valida endale värvikaardilt meelepärase tooni(d). Kõik tooted värvitakse/ töödeldakse personaalselt ja käsitööna.

Tellimused valmistame üldjuhul 10 tööpäeva jooksul (v.a kampaaniate, sooduspakkumise ajal), aga vahel võib valmimine ka pisut kauem aega võtta (kuni 3-4 nädalat) . See sõltub tellitud tootest, järjekorrast, mahust ning veel mõnest tegurist 🙂 Kui Sul on tooted tarvis kiiremini või teatud kuupäevaks kätte saada, anna meile sellest märku! :). Me ei saa garanteerida, et jõuame kindlasti tellitud esemed soovitud ajaks valmis, kuid võimalusel püüame sellega arvestada.