Lõikelauad

Puit on imeline, väärispuit on veelgi imelisem!
Pakume vaid väärispuidust käsitööna valmistatud puidust tooteid. Väärtustame puidu omapära ja naturaalsust ning rõhume puidu erilisusele ja naturaalsusele läbi erineva puitmaterjali kombineerimise. Kõik meie tooted valmivad suure hoole ja pühendumusega.

Puidust lõikelaud – eksklusiivsed ja omapärased lõikelauad, mille viimistluses ei ole kasutatud ühtki sünteetilist ja keemilist komponenti. Hindame puidu naturaalsust ja eripära ning kasutame lõikelaudade valmistamisel vaid ehedat puidu eripära. Iga lõikelaud on seeläbi omanäoline ja ainulaadne, kuna puidu muster on unikaalne ja kordumatu. Kui Sa ei leidnud meie pakutavatest lõikelaudadest endale sobivat, siis anna meile märku ning leiame ka Sulle sobiva lahenduse! 🙂

Väärispuit on imeline ja üdini naturaalne – leidub väga huvitas toonis naturaalset puitmaterjali, ei ole vaja ei värvi, peitsi või muud sarnast puidu toonimiseks. Kõik meie lõikelauad on viimistletud loodusliku puiduhooldusvahaga, et tagada puidule pikem eluiga, vetthülgavus ning kauakestev efektne välimus.

Graveering – soovi korral pakume lõikelauale ka graveerimisvõimalust!